GRIS v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 173 ratings )
Price: $0
Download

GRIS v1.0.0 ULL APK – TAM SÜRÜM

GRIS v1.0.0 FULL APK, keşif, macera ve hikaye tabanlı oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DevolverDigital firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde ilerlemek, kaybolmuş bir kızın hikayesini devam ettirmektir. Detaylı işlenmiş ortamlar, dinlendirici müzikler, keşfedilmeyi bekleyen antik bir dünya ve dahası sizleri bekliyor. GRIS v1.0.0 sürümünde herkes için indirilmeye sunulmuştur. Durmadan koşun, zıplayın engelleri aşın ve sona yaklaşın. Çeşitli bulmacalar – görevler parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 2D olup kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. GRIS Play Store’da 14.99TL’dir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir.

Kurulumu

GRIS v1.0.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.devolver.grispaid” ve Android/obb klasörüne atalım.

GRIS v1.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gris 1.0.0 android, gris 1.0.0 apk, gris 1.0.0 apk indir, gris 1.0.0 full apk, gris android, gris android apk, gris android game, gris android için, gris android indir, gris apk, gris apk full, gris apk indir, gris full apk, gris mobile, gris mobile game, gris telefon için


Download GRIS v1.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like