Groovepad v1.6.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 944 ratings )
Price: $0
Download

Groovepad v1.6.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Groovepad v1.6.2 KİLİTLER AÇIK APK, ritim yapma ve müzik oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Easybrain firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız seçtiğiniz müzik türüne uygun ritimleri – sesleri uygun şekilde sıralamak, tonlarını ayarlamak ve kulağa hoş gelen kayıtlar oluşturmaktır. Groovepad – Music & Beat Maker içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm müziklerin, özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede uygulamanın keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kendi kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Farklı müzik türleri, özenle oluşturulmuş ritimler, mp3 olarak kaydetme ve dahası sizleri bekliyor. Groovepad v1.6.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Groovepad Play Store’da 920.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Groovepad v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Groovepad 1.6.2 hile apk : uygulama içindeki tüm müziklerin ve seslerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, groovepad 1.6.2 hack apk, groovepad 1.6.2 hile apk, groovepad 1.6.2 mod apk, groovepad 1.6.2 premium apk, groovepad 1.6.2 pro apk, groovepad apk, groovepad apk hack, groovepad apk hile, groovepad hack apk, groovepad hile apk, groovepad mod apk, groovepad premium apk, groovepad pro apk, groovepad unlock


Download Groovepad v1.6.2 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like