Grow Castle v1.32.1 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 162 ratings )
Price: $0
Download

Grow Castle v1.32.1 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Grow Castle v1.32.1 PARA HİLELİ APK, mini savaş, savunma ve taktik oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RAON GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kaleniz ve gerisinde savunma hattı oluşturmak, düşman akınları yok etmek ve kendi bölgenizi korumaktır. Grow Castle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız yetenek puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askeri birliklerinizi istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen düşman akınları, farklı yeteneklere sahip savaşçılar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Grow Castle v1.32.1 sürümünde kahramanlar için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grow Castle Play Store’da 380.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Grow Castle v1.32.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grow Castle 1.32.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Grow Castle 1.32.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Grow Castle 1.32.1 yetenek puanı hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yetenek puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 92 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, grow castle 1.32.1 altın hile apk, grow castle 1.32.1 android hack, grow castle 1.32.1 android hile, grow castle 1.32.1 apk hile, grow castle 1.32.1 elmas hile apk, grow castle 1.32.1 full sürüm, grow castle 1.32.1 hack apk, grow castle 1.32.1 hile apk, grow castle 1.32.1 kristal hile apk, grow castle 1.32.1 mod apk, grow castle 1.32.1 mod apk download, grow castle 1.32.1 para hile apk, grow castle 1.32.1 skill hack, grow castle altın hile, grow castle android, grow castle android hack, grow castle android hile, grow castle apk, grow castle apk hile, grow castle apk mod, grow castle gold hack, grow castle hack, grow castle hack apk, grow castle hile apk, grow castle mod apk, grow castle money hack, grow castle para hille


Download Grow Castle v1.32.1 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like