GTA Vice City v1.07 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 906 ratings )
Price: $0
Download

GTA Vice City v1.07 FULL APK – SD DATA

GTA Vice City v1.07 FULL APK, siteden aldığım isteklerden dolayı güncelleme gereksinimi duyduğum tüm oyun platformlarında adından sıkça söz ettiren dünya oyun tarihinin en sevilenlerinden birisidir. Yapımcılığını hepinizin bildiği gibi Rockstar Games stüdyosunun üstlendiği aksiyon, macera ve hız sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Bilgisayarlar üzerinde yakaladığı başarı ile başta konsollar olmak üzere mobil cihazlar içinde geliştirilen Grand Theft Auto: Vice City’de amacınız Tommy Vercetti ile uyuşturucu baronlarını öldürerek zengin ve güçlü bir insan olmaktır. Ateşli silahlar, güçlü arabalar ve zorlu düşmanlar sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Grand Theft Auto: Vice City Play Store’da 10.49TL’dir 70.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

GTA Vice City v1.07 FULL SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.gtavc” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GTA Vice City v1.07 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyungrand theft auto vice city 1.07 apk, grand theft auto vice city apk indir, gta vice apk, gta vice city 1.07, gta vice city 1.07 android apk, gta vice city 1.07 apk, gta vice city 1.07 apk dowload, gta vice city 1.07 apk indir, gta vice city 1.07 full apk, gta vice city android, gta vice city android indir, gta vice city apk, gta vice city full apk, gta vice city sd data


Download GTA Vice City v1.07 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like