Guardian Hunter v1.1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 551 ratings )
Price: $0
Download

Guardian Hunter v1.1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Guardian Hunter v1.1.1 MEGA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve RPG tarzından hoşlanıyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını NHN Entertainment stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik bakımından oldukça başarılı bulduğum bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz bölümdeki tüm yaratıkları öldürüp bir sonraki bölüme geçmektir. Guardian Hunter: SuperBrawlRPG içinde yaşanan zorluklardan dolayı MOD APK yani atak hileli, mana hileli ve ölümsüzlük hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm düşmanlarınızı rahatlıkla öldürebilir yenilmez bir kahraman olabilirsiniz. Onlarca yaratık türü, zorlu savaş mekanları, bölüm sonu canavarları ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Guardian Hunter: SuperBrawlRPG Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Guardian Hunter v1.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Guardian Hunter 1.1.1 atak hile apk : oyunda yaratıklara tek saldırı yapmanız yeterlidir.

Guardian Hunter 1.1.1 ölümsüzlük hile apk : oyunda canınız ve mananız çok yüksektir bir nevi ölümsüz sayılırsınız.

UYARI : oyun için aktif internet bağlantısı gereklidir ayrıca ilk açılışta veri (SD DATA) dosyalarını indirecektir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

114 Yorum Android Oyunguardian hunter 1.1.1 android hile, guardian hunter 1.1.1 atak hile apk, guardian hunter 1.1.1 can hile apk, guardian hunter 1.1.1 hack apk, guardian hunter 1.1.1 hile apk, guardian hunter 1.1.1 mod apk, guardian hunter 1.1.1 mod apk indir, guardian hunter android hack, guardian hunter atak hile apk, guardian hunter can hile apk, guardian hunter hile apk, guardian hunter superbrawl hile apk, guardian hunter superbrawl rpg android hile, guardian hunter superbrawl rpg mod, guardian hunter superbrawl rpg mod apk


Download Guardian Hunter v1.1.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like