Gumslinger v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 725 ratings )
Price: $0
Download

Gumslinger v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Gumslinger v1.2.3 PARA HİLELİ APK, nişan alma ve silahlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Itatake firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip adamlar ile bulunduğunuz bölümlerde rakiplerinize ateş ederek galip gelmeye çalışmaktır. Gumslinger içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, pro sürüm hileli, silah tasarımlarının kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha çıkarabilir, rakiplerinize karşı farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Gumslinger v1.2.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Gumslinger Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Gumslinger v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gumslinger 1.2.3 para hile apk : oyun içinde her müsabakadan sonra 25.000 para kazanırsınız.

Gumslinger 1.2.3 pro hile apk : oyun içinde pro satın alınabilir olarak gözükse de aktiftir.

Gumslinger 1.2.3 hile apk : oyun içinde silah kaplamalarının (skin) kilidi açıktır.

 

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gumslinger 1.2.3 altın hile, gumslinger 1.2.3 hack apk, gumslinger 1.2.3 hile apk, gumslinger 1.2.3 mod apk, gumslinger 1.2.3 para hile, gumslinger altın hile, gumslinger apk, gumslinger apk hile, gumslinger apk mod, gumslinger hack, gumslinger hack apk, gumslinger hile apk, gumslinger mod apk, gumslinger para hile, gumslinger vip apk


Download Gumslinger v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like