GUN BROS 2 v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 181 ratings )
Price: $0
Download

GUN BROS 2 v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

GUN BROS 2 v1.2.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve macera tarzında oyunları sevenlere önerebileceğim yapımcılığını mobil oyun sektörünün ünlü stüdyolarından birisi olan GLU firmasının üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz karakter ile bulunduğunuz evren içindeki tüm yaratıkları öldürerek bölümün sonuna kadar dayanmaktır. GUN BROS 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bölüm sonlarında bekleyen güçlü patron canavarlardan tutunda sonu gelmeyen sürü şeklinde saldıran yaratıklara kadar uzanan bir mücadele çevreniz mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. GUN BROS 2 Play Store’da 215.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

GUN BROS 2 v1.2.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.gunbros2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

GUN BROS 2 v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

GUN BROS 2 1.2.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

GUN BROS 2 1.2.3 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz ve hile çalışmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 59 Yorum Android Oyungun bros 2 1.2.3 altın hile apk, gun bros 2 1.2.3 android hack, gun bros 2 1.2.3 android hile, gun bros 2 1.2.3 hack apk, gun bros 2 1.2.3 hile apk, gun bros 2 1.2.3 mod apk, gun bros 2 1.2.3 para hile apk, gun bros 2 altın hack, gun bros 2 altın hile apk, gun bros 2 android hile, gun bros 2 hack apk, gun bros 2 hile apk, gun bros 2 hile pak indir, gun bros 2 mod apk, gun bros 2 money hack, gun bros 2 para hack


Download GUN BROS 2 v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like