Guns and Spurs 2 v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 443 ratings )
Price: $0
Download

Guns and Spurs 2 v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Guns and Spurs 2 v1.0 PARA HİLELİ APK, aksiyon, macera ve açık dünya oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Sakis25 stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kovboy karakteri ile vahşi batıda haydutlara karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Guns and Spurs 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları satın alabilirsiniz. Farklı kasabalar, görevler, atınız ve dahası sizleri bekliyor. Guns and Spurs 2 v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Guns and Spurs 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Guns and Spurs 2 v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Guns and Spurs 2 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda CONTINUE butona basarak devam edin, paranız sınırsız olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, guns and spurs 2 1.0 altın hile, guns and spurs 2 1.0 apk hile, guns and spurs 2 1.0 hack apk, guns and spurs 2 1.0 hile apk, guns and spurs 2 1.0 mod apk, guns and spurs 2 1.0 para hile, guns and spurs 2 altın hile, guns and spurs 2 apk, guns and spurs 2 apk hile, guns and spurs 2 hack, guns and spurs 2 hack apk, guns and spurs 2 hile apk, guns and spurs 2 mod apk, guns and spurs 2 money hack, guns and spurs 2 para hile


Download Guns and Spurs 2 v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like