Guns of Boom v2.6.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 549 ratings )
Price: $0
Download

Guns of Boom v2.6.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon ve FPS oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Game Insight firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakip takımla mücadele etmek ve bölümü birinci olarak bitirmeye çalışmaktır. Guns of Boom içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri şarjör değiştirme hileli, azaltılmış geri tepme hileli olarak sunuyorum bu sayede etkili vuruşlar yapabilir, düşmanlarınızdan her zaman önde olabilirsiniz. Geniş mücadele alanları, dünyanın dört bir yanından oyuncular, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Guns of Boom v2.6.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Guns of Boom Play Store’da 485.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Guns of Boom v2.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Guns of Boom 2.6.0 mermi hile apk : oyun içindeki seri bir şekilde şarjör değiştirebilirsiniz. (sadece olan merminiz kadar)

Guns of Boom 2.6.0 geri tepmeme hile apk : oyun içinde atış yaparken silahınız geri tepmez.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 95 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, guns of boom 2.6.0 ammo hack, guns of boom 2.6.0 android hile, guns of boom 2.6.0 bullet hack, guns of boom 2.6.0 hack apk, guns of boom 2.6.0 hile apk, guns of boom 2.6.0 mermi hile apk, guns of boom 2.6.0 mod apk, guns of boom ammo hack, guns of boom ammo mod, guns of boom android hack, guns of boom android hile, guns of boom hack apk, guns of boom hile apk, guns of boom mega hack apk, guns of boom mermi hile, guns of boom sınırsız mermi


Download Guns of Boom v2.6.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like