Gunship 3 v3.8.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 39 views
( 60 ratings )
Price: $0
Download

Gunship 3 v3.8.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Gunship 3 v3.8.7 FULL APK, uçak, helikopter simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Phanotek Inc stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız hava aracı ile bulunduğunuz görevlerde uçuşlar yapmak ve görevleri tamamlamak için düşman hedeflerini imha etmektir. Zorlu uçuşlar, tehlikeli it dalaşları, gerçek modellerde uçaklar ve dahası sizleri bekliyor. Gunship 3 v3.8.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Gunship III Play Store’da 34.99TL’dir, 3.100’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Gunship 3 v3.8.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 121 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, gunship 3 3.8.7 android, gunship 3 3.8.7 apk full, gunship 3 3.8.7 apk indir, gunship 3 3.8.7 full apk, gunship 3 3.8.7 mod apk, gunship 3 andoid indir, gunship 3 android, gunship 3 android apk, gunship 3 android full, gunship 3 apk, gunship 3 apk indir, gunship 3 full apk, gunship 3 mobile, gunship 3 mod apk, gunship 3 premium apk, gunship 3 pro apk


Download Gunship 3 v3.8.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like