Hajwalah Line v1.2.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 500 ratings )
Price: $0
Download

Hajwalah Line v1.2.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Hajwalah Line v1.2.6 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve drift yapma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını HAJWALH stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüş – drift yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Hajwalah Line v1.2.3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfin sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz araba ile tüm yollarda oynayabilirsiniz. Peşinizden ayrılmayan polisler, onlarca araba, farklı oyun modları ve dahası sizleri bekliyor. Hajwalah Line v1.2.6 sürümünde yeni araçlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hajwalah Line Play Store’da 7.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hajwalah Line v1.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hajwalah Line 1.2.6 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hajwalah Line 1.2.6 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Hajwalah Line 1.2.6 araba hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hajwalah line 1.2.6 altın hile, hajwalah line 1.2.6 araba hile, hajwalah line 1.2.6 hack apk, hajwalah line 1.2.6 hile apk, hajwalah line 1.2.6 mod apk, hajwalah line 1.2.6 para hile, hajwalah line altın hile, hajwalah line apk, hajwalah line araba hile, hajwalah line elmas hile, hajwalah line hack, hajwalah line hack apk, hajwalah line hile apk, hajwalah line mod apk, hajwalah line para hile


Download Hajwalah Line v1.2.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like