Half-Life 2 Episode Two FULL APK – Android için HL 2 / EP 2

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 668 ratings )
Price: $0
Download

Half-Life 2 Episode Two FULL APK – Android için HL 2 / EP 2

Half-Life 2 Episode Two FULL APK, FPS, macera ve aksiyon türündeki oyunlar seven hocalarım için serinin son oyununu ekleme gereği duyduğum yapımcılığını VALVE firmasının üstlendiği dünyaca ünlü oyun serilerinden birisidir. Amacınız HL 2 / EP 1 sonundaki tren kazasından sağ kurtulan Gordon Freeman ve Alyx Vance ile Citadel’de açılan boyut kapısını kapatmak için mücadele etmek ve gerekli bilgileri White Forest’da bulunan tesise götürmektir. Bitmek bilmeyen yaratık akınları, farklı silahlar, silah arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Daha önceden siteye eklediğim Half-Life 2 Episode One oyununun devamıdır ve sondur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Half-Life 2: Episode Two Play Store’da 26.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

UYARI : lütfen konu sonundaki kurulum kısmındaki talimatlara uyunuz.

Bilgilendirme : Cihazınızda geçenlerde paylaştığım Half-Life 2, Half-Life 2 EP 1 veya Portal başlatıcı uygulaması kuruluysa, sadece data dosyasını indirip kuruluma uymanız yeterlidir.

Kurulumu

Half-Life 2 Episode Two DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “srceng” klasörünü telefonun ana dizinine atalım.

Ana dizin : Android, Download, DCIM klasörlerinin bulunduğu yerdir.

Half-Life 2 Episode Two FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım ve LAUNCH butonuna basalım.

TÜRKÇE altyazı desteği mevcuttur, oyun açıldığında sağ üst köşedeki konsol (klavye) butonuna basın, açılan panele “cc_lang turkish” yazın.

Oyun ana menüsündeyken “OPTIONS” butonuna basın ve paneli açın, “Audio” kısmından “Captioning” seçeneğinden “Subtitles” seçin, ayarları kaydedin. Artık TÜRKÇE altyazı aktiftir. Bu ayarlardan sonra oyundayken alt yazı görünmüyorsa kapatıp – açmanız çare olacaktır.

UYARI : oyunun sesi bazı telefonlarda cızırtılı gelebilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır

 

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, half life 2 episode two android, half life 2 episode two android apk, half life 2 episode two android indir, half life 2 episode two apk, half life 2 episode two apk indir, half life 2 episode two full apk, half life 2 episode two mobile, half life 2 episode two mobile apk, half life 2 episode two telefon için, hl 2 episode two android, hl 2 episode two android için, hl 2 episode two apk, hl 2 episode two full apk, hl 2 episode two mobile, hl 2 episode two telefon için


Download Half-Life 2 Episode Two FULL APK – Android için HL 2 / EP 2

Download

Recommended for You

You may also like