Half-Life 2 FULL APK – Android için HL 2

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 39 views
( 171 ratings )
Price: $0
Download

Half-Life 2 FULL APK – Android için HL 2

Half-Life 2 FULL APK, aksiyon, FPS ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını VALVE firmasının üstlendiği dünya oyun platformunun vazgeçilmez yapımlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Gordon Freeman ve Alyx Vance karakterleri ile Black Mesa faciasından sonra City 17’de düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve Dr.Breen karşı olan savaşınızda galip gelmektir. Android için resmi olarak sunulan Half-Life 2 sadece Tegra cihazlarda çalışıyordu ancak tüm cihazlarda oynanabilir halde portlandı. Snapdragon ve Mali cihazlarda da sorunsuz olarak oynamak mümkün hale getirildi. Half-Life 2 ana oyunu sunuyorum bu sayede donanımsal olarak yeterli sayılan mobil cihazınızda oynayabilir, telefon oyunculuğunuzu bir kademe daha yukarı taşıyabilirsiniz. Aralıksız aksiyon, yapılması gereken onlarca görev, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Half-Life 2 Play Store’da 33.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

UYARI : lütfen konu sonundaki kurulum kısmındaki talimatlara uyunuz

BİLGİLENDİRME : data dosyası oyunun resmi mobil sürümüne ait saf dosyadır.

Vivo iQOO Monster, OnePlus 3T ile oynayabiliyorum.

Kurulumu

Half-Life 2 DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “srceng” klasörünü telefonun ana dizinine atalım.

Ana dizin : Android, Download, DCIM klasörlerinin bulunduğu yerdir.

Half-Life 2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım ve LAUNCH butonuna basalım.

TÜRKÇE altyazı desteği mevcuttur, oyun açıldığında sağ üst köşedeki konsol (klavye) butonuna basın, açılan panele “cc_lang turkish” yazın.

Oyun ana menüsündeyken “OPTIONS” butonuna basın ve paneli açın, “Audio” kısmından “Captioning” seçeneğinden “Subtitles” seçin, ayarları kaydedin. Artık TÜRKÇE altyazı aktiftir. Bu ayarlardan sonra oyundayken alt yazı görünmüyorsa kapatıp – açmanız çare olacaktır.

UYARI : oyunun sesi bazı telefonlarda cızırtılı gelebilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, half life 2 android, half life 2 android apk, half life 2 android indir, half life 2 apk, half life 2 apk indir, half life 2 full apk, half life 2 mobile, half life 2 mobile apk, half life 2 telefon için, hl 2 android, hl 2 android için, hl 2 apk, hl 2 full apk, hl 2 mobile, hl 2 telefon için


Download Half-Life 2 FULL APK – Android için HL 2

Download

Recommended for You

You may also like