Halls Of Madness v0.666 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 938 ratings )
Price: $0
Download

Halls Of Madness v0.666 FULL APK – TAM SÜRÜM

Halls Of Madness v0.666 FULL APK, korku, gerilim ve gizem üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Epic Fun Land Limited firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz terk edilmiş ev içinde değerli eşyaları toplamak, tehlikeli yaratıktan kaçmak ve kurtulmaya çalışmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, detaylı işlenmiş ortamlar, çözülmeyi bekleyen bulmacalar ve dahası sizleri bekliyor. Kameraları izleyebileceğiniz tablet, kapılar için anahtarlar, toplanması gereken onlarca ganimet ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Halls Of Madness v0.666 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Halls Of Madness Play Store’da 6.99TL’dir.

 

Kurulumu

Halls Of Madness v0.666 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.EpicFunLand.HallsOfMadness” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Halls Of Madness v0.666 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, halls of madness 0.666 apk, halls of madness 0.666 apk indir, halls of madness 0.666 full apk, halls of madness android, halls of madness android apk, halls of madness apk, halls of madness apk indir, halls of madness full apk, halls of madness mobile, halls of madness telefon için


Download Halls Of Madness v0.666 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like