Happy Racing v2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 705 ratings )
Price: $0
Download

Happy Racing v2.1 PARA HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve yarış oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bowmasters ile tanınan Playgendary stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ve araç ile bulunduğunuz parkur içinde rakiplerinizle kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Oynanış, bolca kan ve parkurları ile Happy Wheels benzediğini söyleyebilirim. Happy Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterlerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakterleri seçip yolların kralı, rakiplerinizin korkulu rüyası olabilirsiniz. Happy Racing v2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Happy Racing Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Happy Racing v2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Happy Racing 2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Happy Racing 2.1 karakter ile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, happy racing 2.1 android hile, happy racing 2.1 apk hile, happy racing 2.1 apk mod, happy racing 2.1 hack apk, happy racing 2.1 hile apk, happy racing 2.1 mod apk, happy racing 2.1 money hack, happy racing 2.1 para hile, happy racing 2.1 unlock apk, happy racing android, happy racing android hile, happy racing apk, happy racing apk hile, happy racing apk indir, happy racing apk mod, happy racing full apk, happy racing hack, happy racing hack apk, happy racing hile apk, happy racing karakter hile, happy racing mod apk, happy racing para hile


Download Happy Racing v2.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like