Happy Wheels v1.0.1 MOD APK – BÖLÜMLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 77 ratings )
Price: $0
Download

Happy Wheels v1.0.1 MOD APK – BÖLÜMLER AÇIK

Happy Wheels v1.0.1 BÖLÜM HİLELİ APK, uzun zamandır Android platformuna çıkış yapması beklenen yapımcılığını James Bonacci’nin üstlendiği sürükleyicilik yönünden başarılı bulunduğum oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde ilerlemek, engellere takılmadan bölüm sonuna ulaşmaktır. Happy Wheels içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm bölümlerin kilidi açık, sıkıcı reklamlar kaldırılmış olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakteri tüm bölümlerde kullanabilirsiniz. Onlarca aşama, komik karakterler, aşılması zor engeller ve dahası sizleri bekliyor. Happy Wheels v1.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Happy Wheels Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. Android için sunulan resmi oyundur.

Kurulumu

Happy Wheels v1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Happy Wheels 1.0.1 hile apk : oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır ayrıca sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, happy wheels 1.0.1 android, happy wheels 1.0.1 apk, happy wheels 1.0.1 full apk, happy wheels 1.0.1 hack apk, happy wheels 1.0.1 hile apk, happy wheels 1.0.1 mod apk, happy wheels android, happy wheels apk, happy wheels full apk, happy wheels hack apk, happy wheels hile apk, happy wheels mobil, happy wheels mobile, happy wheels mod apk, happy wheels telefon için


Download Happy Wheels v1.0.1 MOD APK – BÖLÜMLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like