Happy Wheels v1.0.6 MOD APK – BÖLÜMLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 273 ratings )
Price: $0
Download

Happy Wheels v1.0.6 MOD APK – BÖLÜMLER AÇIK

Happy Wheels v1.0.6 BÖLÜM HİLELİ APK, zorlu parkur oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını James Bonacci’nin üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz tuzaklı yollar üstünde daima ileri doğru gitmek ve bölüm sonuna ulaşmaya çalışmaktır. Happy Wheels içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm bölümlerin kilidi açık, sıkıcı reklamlar kaldırılmış olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz karakteri tüm bölümlerde kullanabilirsiniz. Farklı karakterler, onlarca bölüm, tepeler – tuzaklar ve dahası sizleri bekliyor. Happy Wheels v1.0.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Happy Wheels Play Store’da 80.000’den fazla indirilmiştir. Android için sunulan resmi oyundur.

Kurulumu

Happy Wheels v1.0.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Happy Wheels 1.0.6 hile apk : oyun içindeki tüm bölümlerin kilidi açıktır ayrıca sıkıcı reklamlar kaldırılmıştır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, happy wheels 1.0.6 android, happy wheels 1.0.6 apk, happy wheels 1.0.6 full apk, happy wheels 1.0.6 hack apk, happy wheels 1.0.6 hile apk, happy wheels 1.0.6 mod apk, happy wheels android, happy wheels apk, happy wheels full apk, happy wheels hack apk, happy wheels hile apk, happy wheels mobil, happy wheels mobile, happy wheels mod apk, happy wheels telefon için


Download Happy Wheels v1.0.6 MOD APK – BÖLÜMLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like