Hard Time (Prison Sim) v1.380 MOD APK – FULL SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 144 ratings )
Price: $0
Download

Hard Time (Prison Sim) v1.380 FULL APK, hapishane temalı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen MDickie stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz hapishane içinde hem hayatta kalmaya çalışmak hemde düşmanlarınıza karşı mücadele etmektir. Hard Time (Prison Sim) her ne kadar kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki bir çok özellik kullanıma kapalıydı bu yüzden FULL SÜRÜM yani VIP olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya takılmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanılabilir onlarca ekipman, belalı düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Hard Time (Prison Sim) v1.380 sürümünde yeni silahlar, eşyalar, karakter tasarımları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Hard Time (Prison Sim) Play Store’da 260.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Hard Time (Prison Sim) v1.380 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hard Time 1.380 full apk : oyun pro yani VIP sürümüdür.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, hard time 1.380 android hack, hard time 1.380 android hile, hard time 1.380 apk, hard time 1.380 full apk, hard time 1.380 hack, hard time 1.380 hack apk, hard time 1.380 hile apk, hard time 1.380 mod apk, hard time 1.380 vip apk, hard time 1.380 vip hack, hard time hile apk, hard time prison sim android hile, hard time prison sim android mod, hard time prison sim full apk, hard time prison sim hack apk, hard time prison sim mod apk, hard time prison sim pro apk, hard time prison sim vip apk, hard time prison sim vip hack, hard time prison sim vip hile


Download Hard Time (Prison Sim) v1.380 MOD APK – FULL SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like