Head Basketball v3.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 604 ratings )
Price: $0
Download

Head Basketball v3.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Head Basketball v3.0.1 PARA HİLELİ APK, basketbol ve koca kafalı karakterlerin oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını D&D Dream firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız basketçi karakter ile bulunduğunuz müsabakalarda rakip takımın potasına topları yollamak ve kazanmaktır. Head Basketball içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterler kullanıma açık, eşya ile başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm rakiplerinizi yenebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip oyuncular, farklı oyun modları, zorlayan rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Head Basketball v3.0.1 sürümünde yeni kupa modu ve karakter eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Head Basketball Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

 

Bilgilendirme : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirip silmiş iseniz, TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

 

KURULUMU

Head Basketball v3.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.dnddream.HeadBasketball” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Head Basketball v3.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Head Basketball 3.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 72 Yorum Android Oyun, Spor Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, head basketball 3.0.1 altın hile, head basketball 3.0.1 android hile, head basketball 3.0.1 cash hack, head basketball 3.0.1 gold hack, head basketball 3.0.1 hack apk, head basketball 3.0.1 mod apk, head basketball 3.0.1 money hack, head basketball 3.0.1 sınırsız altın hile, head basketball 3.0.1 sınırsız para hile, head basketball altın hile, head basketball altın hile apk, head basketball android hile, head basketball gold hack, head basketball hack, head basketball hack apk, head basketball hile apk, head basketball hile indir, head basketball karakter hile, head basketball mod apk, head basketball money hack, head basketball para hile, head basketball sınırsız para hile


Download Head Basketball v3.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like