Helikopter Saldırısı 3D v1.0.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 102 ratings )
Price: $0
Download

Helikopter Saldırısı 3D v1.0.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Helikopter Saldırısı 3D v1.0.7 PARA HİLELİ APK, helikopter simülasyon ve savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Candy Mobile stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız helikopter ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Helikopter Saldırısı 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz helikopteri satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip düşmanlarınıza saldırabilirsiniz. Zorlu görevler, tehlikeli düşmanlar, özel helikopterler ve dahası sizleri bekliyor. Helikopter Saldırısı 3D v1.0.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Helikopter Saldırısı 3D Play Store’da 480.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Helikopter Saldırısı 3D v1.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Helikopter Saldırısı 3D 1.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Helikopter Saldırısı 3D 1.0.7 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 137 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 altın hile apk, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 android hile, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 apk, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 elmas hile, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 hack apk, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 hile apk, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 mod apk, helikopter saldırısı 3d 1.0.7 para hile apk, helikopter saldırısı 3d altın hile, helikopter saldırısı 3d android hile, helikopter saldırısı 3d elmas hile apk, helikopter saldırısı 3d gem hack, helikopter saldırısı 3d gold hack, helikopter saldırısı 3d hack, helikopter saldırısı 3d hack apk, helikopter saldırısı 3d hile apk, helikopter saldırısı 3d mod apk, helikopter saldırısı 3d money hack, helikopter saldırısı 3d para hile


Download Helikopter Saldırısı 3D v1.0.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like