Helix Jump v2.0 MOD APK – CAN HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 164 ratings )
Price: $0
Download

Helix Jump v2.0 MOD APK – CAN HİLELİ

Helix Jump v2.0 CAN HİLELİ APK, zor ve uğraştıran oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını VOODOO stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız aşağı düşen topu en iyi şekilde yönlendirmek, engelleri aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Helix Jump içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ölümsüzlük hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yüksek puanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı renklerden toplar, zorlu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Helix Jump v2.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Helix Jump Play Store’da 3.300.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Helix Jump v2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Helix Jump 2.0 hile apk : oyun içinde zıt renkli bölgelere düşseniz de devam edebilirsiniz. (oynamaktan sıkılırsanız oyunu kapatmanız yeterlidir, yaptığınız rekor kayıtlı kalır, baştan başlarsınız.)

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, helix jump 2.0 apk hile, helix jump 2.0 apk mod, helix jump 2.0 can hile, helix jump 2.0 hack apk, helix jump 2.0 hile apk, helix jump 2.0 mod apk, helix jump android hack, helix jump android hile, helix jump apk hile, helix jump can hile, helix jump hack apk, helix jump hile apk, helix jump mod apk, helix jump ölümsüzlük, helix jump ölümsüzlük hilesi


Download Helix Jump v2.0 MOD APK – CAN HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like