HellCopter v1.5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 36 views
( 387 ratings )
Price: $0
Download

HellCopter v1.5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

HellCopter v1.5.0 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SayGames firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile helikopter içinde düşmanlarınızın mekanına baskın düzenlemek ve onları etkisiz hale getirmektir. HellCopter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm silah – kıyafet – helikopter kilitleri açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Onlarca aşama, tehlikeli hedefler, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. HellCopter v1.5.0 sürümünde yeni görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. HellCopter Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

HellCopter v1.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

HellCopter 1.5.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

HellCopter 1.5.0 silah hile apk : oyun içinde tüm silahların kilidi açıktır.

HellCopter 1.5.0 helikopter hile apk : oyun içindeki tüm helikopterlerin kilidi açıktır.

HellCopter 1.5.0 kostüm hile apk : oyun içinde tüm kıyafetlerin ve maskelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hellcopter 1.5.0 altın hile, hellcopter 1.5.0 apk hile, hellcopter 1.5.0 hack apk, hellcopter 1.5.0 hile apk, hellcopter 1.5.0 mod apk, hellcopter 1.5.0 para hile, hellcopter altın hile, hellcopter apk hile, hellcopter hack apk, hellcopter hile apk, hellcopter mod apk, hellcopter para hile, hellcopter silah hile


Download HellCopter v1.5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like