Hero Rescue v1.0.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 448 ratings )
Price: $0
Download

Hero Rescue v1.0.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Hero Rescue v1.0.20 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Super Game Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarında birisidir. Amacınız bulunduğunuz bölümlerde kahramana yardım ederek tuzaklardan kurtulup, altınlara veya prensese ulaşmasını sağlamaktır. Hero Rescue içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Tuzaklar, düşmanlarınız, altınlar ve dahası sizleri bekliyor. Hero Rescue v1.0.20 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni bölümler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hero Rescue Play Store’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hero Rescue v1.0.20 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hero Rescue 1.0.20 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hero rescue 1.0.20 altın hile, hero rescue 1.0.20 hack apk, hero rescue 1.0.20 hile apk, hero rescue 1.0.20 mod apk, hero rescue 1.0.20 para hile, hero rescue altın hile, hero rescue apk hile, hero rescue can hile, hero rescue hack, hero rescue hack apk, hero rescue hile apk, hero rescue mod apk, hero rescue para hile


Download Hero Rescue v1.0.20 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like