Heroes Infinity Premium v1.33.13L MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 363 ratings )
Price: $0
Download

Heroes Infinity Premium v1.33.13L MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Heroes Infinity Premium v1.33.13L PARA HİLELİ APK, savunma ve taktik türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını DIVMOB firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savaşçılar ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve kendi bölgenizi savunmaktır. Heroes Infinity Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp, en gelişmiş ekipman ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca bölüm, bitmek bilmeyen düşman akınları ve dahası sizleri bekliyor. Heroes Infinity Premium v1.33.13L sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Heroes Infinity Premium Play Store’da 1.79TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Heroes Infinity Premium v1.33.13L MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heroes Infinity Premium 1.33.13L para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Heroes Infinity Premium 1.33.13L elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, heroes infinity premium 1.33.13l apk hile, heroes infinity premium 1.33.13l hack apk, heroes infinity premium 1.33.13l hile apk, heroes infinity premium 1.33.13l mod apk, heroes infinity premium 1.33.13l para hile, heroes infinity premium apk, heroes infinity premium elmas hile, heroes infinity premium hack apk, heroes infinity premium hile apk, heroes infinity premium mod apk, heroes infinity premium para hile


Download Heroes Infinity Premium v1.33.13L MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like