Heroes Infinity Premium v1.33.24L MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 700 ratings )
Price: $0
Download

Heroes Infinity Premium v1.33.24L MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Heroes Infinity Premium v1.33.24L PARA  HİLELİ APK, strateji ve savunma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DIVMOB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savaşçılarınız ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, kötülüğü karşı olan savaşta galip gelmektir. Heroes Infinity Premium içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp, en gelişmiş ekipman ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Uzun süren düşman akınları, farklı yeteneklere sahip karakterler, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Heroes Infinity Premium v1.33.24L sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Heroes Infinity Premium Play Store’da 2.29TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Heroes Infinity Premium v1.33.24L MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heroes Infinity Premium 1.33.24L para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Heroes Infinity Premium 1.33.24L elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, heroes infinity premium 1.33.24l apk hile, heroes infinity premium 1.33.24l hack apk, heroes infinity premium 1.33.24l hile apk, heroes infinity premium 1.33.24l mod apk, heroes infinity premium 1.33.24l para hile, heroes infinity premium apk, heroes infinity premium elmas hile, heroes infinity premium hack apk, heroes infinity premium hile apk, heroes infinity premium mod apk, heroes infinity premium para hile


Download Heroes Infinity Premium v1.33.24L MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like