Heroes Infinity v1.11.15 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 163 ratings )
Price: $0
Download

Heroes Infinity v1.11.15 PARA  HİLELİ APK, kahraman savaş oyunlarını seven hocalarımın denemesi gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü DIVMOB stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı kahramanlar ile bulunduğunuz arena içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Heroes Infinity içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp, en gelişmiş ekipman ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Özel yetenekli savaşçılar, bitmek bilmeyen mücadeleler, dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Heroes Infinity v1.11.15 sürümünde çok oyunculu mücadeleler eklenmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Heroes Infinity Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Heroes Infinity v1.11.15 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heroes Infinity 1.11.15 para hile apk : oyun içinde harcama yaptıkça paranız artar.

Heroes Infinity 1.11.15 elmas hile apk : oyun içinde harcama yaptıkça elmas miktarınız artar.

NOT : harcama yapacağınız tutar kadar elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor, maddi değerleriniz artıkça daha pahalı eşyaları satın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 90 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, heroes infinity 1.11.15 android hile, heroes infinity 1.11.15 apk hack, heroes infinity 1.11.15 apk hile, heroes infinity 1.11.15 apk mod, heroes infinity 1.11.15 elmas hile, heroes infinity 1.11.15 gem hack, heroes infinity 1.11.15 hack apk, heroes infinity 1.11.15 hile apk, heroes infinity 1.11.15 mod apk, heroes infinity 1.11.15 money hack, heroes infinity altın hile, heroes infinity android hile, heroes infinity apk hack, heroes infinity apk hile, heroes infinity apk mod, heroes infinity diamond hack, heroes infinity elmas hile, heroes infinity gold hack, heroes infinity hack apk, heroes infinity hile apk, heroes infinity mod apk, heroes infinity money hack, heroes infinity para hile


Download Heroes Infinity v1.11.15 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like