Heroes Infinity v1.15.9 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 869 ratings )
Price: $0
Download

Heroes Infinity v1.15.9 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Heroes Infinity v1.15.9 PARA HİLELİ APK, savaş, savunma ve mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü DIVMOB firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve savaşçı askerleriniz ile bulunduğunuz bölümde düşmanlarına ait olan bölgeyi yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Heroes Infinity içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri tamamlayıp, en gelişmiş ekipman ve karakterlere sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, özel yeteneklere sahip kahramanlar, zorlu mücadele alanları ve dahası sizleri bekliyor. Heroes Infinity v1.15.9 sürümünde yeni etkinlikler, kahraman ve savaş alanı eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Heroes Infinity Play Store’da 32.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Heroes Infinity v1.15.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heroes Infinity 1.15.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Heroes Infinity 1.15.9 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, heroes infinity 1.15.9 android hile, heroes infinity 1.15.9 apk hack, heroes infinity 1.15.9 apk hile, heroes infinity 1.15.9 apk mod, heroes infinity 1.15.9 elmas hile, heroes infinity 1.15.9 gem hack, heroes infinity 1.15.9 hack apk, heroes infinity 1.15.9 hile apk, heroes infinity 1.15.9 mod apk, heroes infinity 1.15.9 money hack, heroes infinity altın hile, heroes infinity android hile, heroes infinity apk hack, heroes infinity apk hile, heroes infinity apk mod, heroes infinity diamond hack, heroes infinity elmas hile, heroes infinity gold hack, heroes infinity hack apk, heroes infinity hile apk, heroes infinity mod apk, heroes infinity money hack, heroes infinity para hile


Download Heroes Infinity v1.15.9 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like