Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 157 ratings )
Price: $0
Download

Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Heroes of Flatlandia v1.2.3 PARA HİLELİ APK, strateji, taktik ve sıra tabanlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Highland Studio firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçılar ile bulunduğunuz mistik dünya üzerinde ilerlemek, düşmanlarınızı yok etmek ve bölgelere sahip olmaktır. Heroes of Flatlandia içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kalenizi geliştirip, rahatça asker satın alabilirsiniz. Farklı senaryolar, özel yeteneklere sahip kahramanlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Heroes of Flatlandia v1.2.3 sürümünde yeni ork sınıfı eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Heroes of Flatlandia Play Store’da 11.99TL’dir.

 

Kurulumu

Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Heroes of Flatlandia 1.2.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, heroes of flatlandia 1.2.3 full apk, heroes of flatlandia 1.2.3 hack apk, heroes of flatlandia 1.2.3 hile apk, heroes of flatlandia 1.2.3 mod apk, heroes of flatlandia 1.2.3 para hile, heroes of flatlandia android, heroes of flatlandia apk, heroes of flatlandia apk hile, heroes of flatlandia apk indir, heroes of flatlandia full apk, heroes of flatlandia hack, heroes of flatlandia hack apk, heroes of flatlandia hile apk, heroes of flatlandia mod apk, heroes of flatlandia para hile


Download Heroes of Flatlandia v1.2.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like