Hexonia v1.0.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 412 ratings )
Price: $0
Download

Hexonia v1.0.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Hexonia v1.0.4 KİLİTLER AÇIK APK, strateji, mini savaş ve yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Togglegear stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kabile ile bulunduğunuz topraklar üzerinde gelişmek ve rakiplerinize karşı üstün olmaya çalışmaktır. Hexonia içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm kabilelerin kilitleri açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm kabileleri yönetebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, geniş harita, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. Hexonia v1.0.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hexonia Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Hexonia v1.0.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hexonia 1.0.4 kabile hile apk : oyun içindeki tüm kabilelerin kilitleri açıktır, seviye beklemeniz veya satın almanız gerekmez.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hexonia 1.0.4 full apk, hexonia 1.0.4 hack apk, hexonia 1.0.4 hile apk, hexonia 1.0.4 mod apk, hexonia 1.0.4 para hile, hexonia 1.0.4 unlock apk, hexonia android hile, hexonia apk, hexonia apk hile, hexonia apk mod, hexonia full apk, hexonia hack apk, hexonia hile apk, hexonia kabile hile, hexonia kilitler açık, hexonia mod apk, hexonia unlock apk


Download Hexonia v1.0.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like