Hidden Folks v1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 804 ratings )
Price: $0
Download

Hidden Folks v1.4 FULL APK, zor ve görme yeteneğinizi zorlayacak oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Adriaan de Jongh stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kara kalem tarzında çizilmiş ortamlardan arasında sizden istenilenleri bulmak ve görevleri tamamlamaktır. Eskilerden bulmaca, çocuk dergilerinin içinde bulunan öge bulma oyunları tarzındadır. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca bölüm, karmaşık ortamlar, hayvanlar, insanlar, garip ögeler ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Hidden Folks v1.4 sürümünde yeni bölümler eklenerek tüm ülkeler için sunulmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Hidden Folks Play Store’da 9.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Hidden Folks v1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

152 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, hidden folks 1.4 android, hidden folks 1.4 android indir, hidden folks 1.4 apk, hidden folks 1.4 apk download, hidden folks 1.4 full apk, hidden folks 1.4 mobile, hidden folks 1.4 telefon için, hidden folks android, hidden folks android download, hidden folks android game, hidden folks android indir, hidden folks apk, hidden folks apk indir, hidden folks full apk, hidden folks mobile, hidden folks mobile apk, hidden folks mobile game, hidden folks telefon için


Download Hidden Folks v1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like