Hidden Hotel Miami Gizemi v1.1.5 MOD APK – PARA / YILDIZ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 301 ratings )
Price: $0
Download

Hidden Hotel Miami Gizemi v1.1.5 MOD APK – PARA / YILDIZ HİLELİ

Hidden Hotel Miami Gizemi v1.1.5 PARA HİLELİ APK, bulmaca ve dekorasyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını WhaleApp LTD firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz otel içindeki gizli nesneleri bulmak, görevleri tamamlamak ve otelinizi yeniden dekore etmektir. Hidden Hotel Miami Gizemi içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca bitirip dilediğiniz eşyaları kullanabilirsiniz. Otelin farklı bölümleri, çalışanlarınız, müşteriler ve dahası sizleri bekliyor. Hidden Hotel Miami Gizemi v1.1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni karakterler-işler eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Hidden Hotel: Miami Gizemi Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Hidden Hotel Miami Gizemi v1.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hidden Hotel Miami Gizemi 1.1.5 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

Hidden Hotel Miami Gizemi 1.1.5 yıldız hile apk : oyun içinde yıldız miktarınız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hidden hotel hack apk, hidden hotel hile apk, hidden hotel miami gizemi 1.1.5 hack apk, hidden hotel miami gizemi 1.1.5 hile apk, hidden hotel miami gizemi 1.1.5 mod apk, hidden hotel miami gizemi 1.1.5 para hile, hidden hotel miami gizemi 1.1.5 yıldız hile, hidden hotel miami gizemi android hile, hidden hotel miami gizemi hack, hidden hotel miami gizemi hack apk, hidden hotel miami gizemi hile apk, hidden hotel miami gizemi mod apk, hidden hotel miami gizemi para hile, hidden hotel miami gizemi yıldız hile, hidden hotel mod apk


Download Hidden Hotel Miami Gizemi v1.1.5 MOD APK – PARA / YILDIZ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like