Hide.io v28.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 955 ratings )
Price: $0
Download

Hide.io v28.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Hide.io v28.0.0 PARA HİLELİ APK, io ve kaçış – saklambaç türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını iGene stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile saklananları bulmak veya eşya olup saklanıp bölüm sonuna kadar dayanmaktır. Hide.io içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakter tiplerinin kilidini açabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Farklı karakterler, onlarca eşya, zorlu haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Hide.io v28.0.0 sürümünde yeni haritalar ve eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hide.io Play Store’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

KURULUMU

Hide.io v28.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hide.io 28.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranız “0” sıfır olsa dahi istediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hide.io 28.0.0 android hile, hide.io 28.0.0 apk, hide.io 28.0.0 hack apk, hide.io 28.0.0 hile apk, hide.io 28.0.0 mod apk, hide.io 28.0.0 money hack, hide.io altın hile, hide.io android hile, hide.io apk, hide.io gold hack, hide.io hack, hide.io hack apk, hide.io hile apk, hide.io mod apk, hide.io money hack, hide.io para hile


Download Hide.io v28.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like