Hijacker Jack v1.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 370 ratings )
Price: $0
Download

Hijacker Jack v1.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Hijacker Jack v1.4 KİLİTLER AÇIK APK, aksiyon, hikaye ve seçim tabanlı oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını New IDEA Games firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz macera içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, amacınız doğrultusunda seçimler yapmak ve kovalamacadan kurtulmaktır. Hijacker Jack içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan PREMIUM paketin kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, görevleri tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kararlarınıza göre şekillenen hikaye, yoğun aksiyon sahneleri ve dahası sizleri bekliyor. Hijacker Jack v1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılarak herkes için indirilebilir hale getirilmiştir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hijacker Jack Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Hijacker Jack v1.4 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.newideagames.hijackerjack” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hijacker Jack v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hijacker Jack 1.4 hile apk : oyun içindeki premium yani ücretli özelliklerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hijacker jack 1.4 apk, hijacker jack 1.4 full apk, hijacker jack 1.4 hack apk, hijacker jack 1.4 hile apk, hijacker jack 1.4 mod apk, hijacker jack 1.4 premium apk, hijacker jack android, hijacker jack apk, hijacker jack apk hile, hijacker jack apk mod, hijacker jack full apk, hijacker jack hack, hijacker jack hack apk, hijacker jack hile apk, hijacker jack mod apk, hijacker jack premium, hijacker jack premium apk


Download Hijacker Jack v1.4 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like