Hitman Sniper 2 World of Assassins v0.1.1 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 894 ratings )
Price: $0
Download

Hitman Sniper 2 World of Assassins v0.1.1 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Hitman Sniper 2 World of Assassins v0.1.1 FULL APK, aksiyon, FPS ve nişan alma üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SQUARE ENIX LTD firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız suikastçı karakter ile bulunduğunuz görevlerde sizden istenilenler doğrultusunda düşmanlarınıza etkisiz hale getirmek ve bölümleri tamamlamaktır. Hitman Sniper 2 World of Assassins henüz herkes için sunulmadığından FULL APK yani erken erişim olarak ekliyorum bu sayede birçok oyuncudan önce giriş yapabilir, hedefleri vurabilirsiniz. Farklı silahlar – karakterler, dünyanın çeşitli bölgeleri, tehlikeli hedefler ve dahası sizleri bekliyor. Hitman Sniper 2 World of Assassins v0.1.1 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper 2 World of Assassins Play Store’dan henüz erken erişim aşamasındadır.

Kurulumu

Hitman Sniper 2 World of Assassins v0.1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hitman sniper 2 0.1.1 android, hitman sniper 2 0.1.1 apk, hitman sniper 2 0.1.1 full apk, hitman sniper 2 android, hitman sniper 2 apk, hitman sniper 2 full apk, hitman sniper 2 mobile game, hitman sniper 2 telefon için, hitman sniper 2 world of assassins apk


Download Hitman Sniper 2 World of Assassins v0.1.1 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like