Hitman: Sniper v1.2.43823 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 256 ratings )
Price: $0
Download

Hitman: Sniper v1.2.43823 MOD APK – PARA HİLELİ

Hitman: Sniper v1.2.43823 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler sonucu ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünya oyun sektörü için önemli firmalardan birisi olan SQUARE ENIX stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Keskin nişancılık ve ateşli silah oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemenizi öneririm. Bilgisayar ve konsol için oldukça önemli bir oyun serisidir Hitman… Gördüğü ilginin ardından sonunda mobil cihazlar içinde geliştirildi. Hitman: Sniper içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir istediğiniz kadar geliştirebilirsiniz. Hitman: Sniper oyununda amacınız size verilen görevler doğrultusunda dürbünlü silahınızı kullanarak düşmanları öldürmektir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman: Sniper Play Store’da 16.17TL’dir.

Kurulumu

Hitman: Sniper v1.2.43823 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.squareenixmontreal.hitmansniperandroid” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman: Sniper v1.2.43823 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman: Sniper 1.2.43823 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, hitman sniper 1.2.43823 hack apk, hitman sniper 1.2.43823 mod apk, hitman sniper 1.2.43823 para hile apk, hitman sniper android full, hitman sniper android hile, hitman sniper android mod, hitman sniper android para hile, hitman sniper apk sd data, hitman sniper hack apk, hitman sniper hile apk, hitman sniper mod apk, hitman sniper para hile apk, hitman sniper para hile indir, hitman sniper sınırsız para hile


Download Hitman: Sniper v1.2.43823 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like