Hitman Sniper v1.7.128077 MOD APK – PARA / SİLAH HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 577 ratings )
Price: $0
Download

Hitman Sniper v1.7.128077 MOD APK – PARA / SİLAH HİLELİ

Hitman Sniper v1.7.128077 PARA HİLELİ APK, aksiyon, keskin nişancılık ve görev üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SQUARE ENIX firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Ajan 47 adından ki suikastçı ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Hitman Sniper içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan silahların kilidi açık, sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip güçlü bir suikastçıya dönüşebilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı modellerde silahlar, zorlu hedefler, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Hitman Sniper v1.7.128077 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper Play Store’da 625.000’den fazla indirilmiştir, 2.99TL’dir.

 

KURULUMU

Hitman Sniper v1.7.120898 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “squareenixmontreal.hitmansniperandroid” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman Sniper v1.7.120898 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper 1.7.120898 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

Hitman Sniper 1.7.120898 silah hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan silahların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hitman sniper 1.7.128077 hack apk, hitman sniper 1.7.128077 mod apk, hitman sniper 1.7.128077 para hile apk, hitman sniper android full, hitman sniper android hile, hitman sniper android mod, hitman sniper android para hile, hitman sniper apk sd data, hitman sniper gun hack, hitman sniper hack apk, hitman sniper hile apk, hitman sniper mod apk, hitman sniper para hile apk, hitman sniper para hile indir, hitman sniper silah hile, hitman sniper sınırsız para hile


Download Hitman Sniper v1.7.128077 MOD APK – PARA / SİLAH HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like