Hitman Sniper v1.7.96401 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 978 ratings )
Price: $0
Download

Hitman Sniper v1.7.96401 PARA HİLELİ APK, keskin nişancılık, aksiyon ve FPS oyunlarını seven hocalarımın yakından takip ettiği yapımcılığını ünlü SQUARE ENIX Ltd firmasının üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölüm içinde hedefleri etkisiz hale getirerek görevleri tamamlamaktır. Hitman Sniper içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip güçlü bir suikastçıya dönüşebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar, onlarca silah ve dahası sizleri bekliyor. Hitman Sniper v1.7.96401 sürümünde Just Cause oyunun etkinlikleri mevcut olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper Play Store’da 92.000’den fazla indirilmiştir, 2.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Hitman Sniper v1.7.96401 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “squareenixmontreal.hitmansniperandroid” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Hitman Sniper v1.7.96401 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper 1.7.96401 para hile apk : oyun içinde yapacağınız para harcamalarında paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

101 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, hitman sniper 1.7.96401 hack apk, hitman sniper 1.7.96401 mod apk, hitman sniper 1.7.96401 para hile apk, hitman sniper android full, hitman sniper android hile, hitman sniper android mod, hitman sniper android para hile, hitman sniper apk sd data, hitman sniper hack apk, hitman sniper hile apk, hitman sniper mod apk, hitman sniper para hile apk, hitman sniper para hile indir, hitman sniper sınırsız para hile


Download Hitman Sniper v1.7.96401 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like