Hitmasters v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 931 ratings )
Price: $0
Download

Hitmasters v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Hitmasters v1.0 PARA HİLELİ APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playgendary Limited firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde silahınız ile hedefleri vurmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. Hitmasters içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel silahları satın alıp daima üstün olabilirsiniz. Onlarca bölüm, farklı silahlar, vurulması zor hedefler ve dahası sizleri bekliyor. Hitmasters v1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitmasters Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hitmasters v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitmasters 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hitmasters 1.0 altın hile, hitmasters 1.0 hack apk, hitmasters 1.0 hile apk, hitmasters 1.0 mod apk, hitmasters 1.0 para hile, hitmasters altın hile, hitmasters apk hile, hitmasters apk mod, hitmasters hack, hitmasters hack apk, hitmasters hile apk, hitmasters mod apk, hitmasters para hile


Download Hitmasters v1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like