Home Behind v1.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 289 ratings )
Price: $0
Download

Home Behind v1.1.0 MEGA HİLELİ APK, macera ve hayatta kalma oyunlarını seven hocalarımın denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Coconut Island Games stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız sıkıntılı ortam içinde daima ileri doğru gitmek, görevleri tamamlamak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Home Behind içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız skill, stat ve can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınızı rahatça yenip hikaye sonuna ulaşabilirsiniz. Geniş oyun evreni, uzun soluklu oynanış, keşfetmeniz gereken onlarca bölge ve dahası sizleri bekliyor. Home Behind v1.1.0 sürümünde yeni yetenekler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Home Behind Play Store’da 6.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Home Behind v1.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Home Behind 1.1.0 skill hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi yetenek puanı kullanabilirsiniz, azalmaz daima artar.

Home Behind 1.1.0 stat hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi stat puanı kullanabilirsiniz, azalmaz daima artar.

Home Behind 1.1.0 can hile apk : oyun içinde canınız azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 38 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, home behind 1.1.0 android, home behind 1.1.0 apk, home behind 1.1.0 apk download, home behind 1.1.0 can hile, home behind 1.1.0 full apk, home behind 1.1.0 hack apk, home behind 1.1.0 hile apk, home behind 1.1.0 mod apk, home behind 1.1.0 skill hile, home behind 1.1.0 stat hack, home behind android, home behind android apk, home behind apk, home behind apk download, home behind apk full, home behind apk indir, home behind full apk, home behind hack apk, home behind hile apk, home behind mobile, home behind mobile apk, home behind mobile game, home behind mod apk, home behind skill hack, home behind skill hile, home behind stat hile, home behind telefon için


Download Home Behind v1.1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like