Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 179 ratings )
Price: $0
Download

Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK – PARA HİLELİ

Home Design Makeover v1.9.7g PARA HİLELİ APK, ev dekorasyon ve bulmaca türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Storm8 Studios firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde eşleme bulmacalarını çözmek ve yeni eşyalarla dekore etmeye çalışmaktır. Home Design Makeover içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm eşyaları rahatça kullanabilirsiniz. Zorlu bulmacalar, onlarca eşya, farklı evler ve dahası sizleri bekliyor. Home Design Makeover v1.9.7g sürümünde yeni bölümler ve evler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Home Design Makeover Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Home Design Makeover 1.9.7g para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Home Design Makeover 1.9.7g elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Home Design Makeover 1.9.7g enerji hile apk : oyuna giriş yaptığınızda enerji miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, home design makeover 1.9.7g altın hile, home design makeover 1.9.7g elmas hile, home design makeover 1.9.7g hack apk, home design makeover 1.9.7g hile apk, home design makeover 1.9.7g mod apk, home design makeover 1.9.7g money hack, home design makeover 1.9.7g para hile, home design makeover altın hile, home design makeover apk, home design makeover elmas hile, home design makeover enerji hile, home design makeover hack, home design makeover hack apk, home design makeover hile, home design makeover hile apk, home design makeover mod apk, home design makeover para hile, home design makeover para hlie


Download Home Design Makeover v1.9.7g MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like