Homescapes v0.6.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 665 ratings )
Price: $0
Download

Homescapes v0.6.1.0 PARA HİLELİ APK, tasarım, bulmaca, renk denk getirme oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Playrix Games stüdyosunun üstlendiği geçtiğimiz günlerde Android platformuna giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz eski ev içinde eşyaları yenilerek dekore etmektir. Homescapes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz eşyaları rahatça satın alıp, güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Homescapes v0.6.1.0 sürümünde sunulmuştur. Oynanış ve tarz olarak Gardenscapes ile aynıdır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak sağlanabilmektedir. Homescapes Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Homescapes v0.6.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Homescapes 0.6.1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Homescapes 0.6.1.0 can hile apk : oyuna giriş yaptığınızda can miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, homescapes 0.6.1.0 altın hile, homescapes 0.6.1.0 apk, homescapes 0.6.1.0 elmas hile, homescapes 0.6.1.0 full apk, homescapes 0.6.1.0 gold hack, homescapes 0.6.1.0 hack apk, homescapes 0.6.1.0 hile apk, homescapes 0.6.1.0 mod apk, homescapes 0.6.1.0 para hile, homescapes altın hile, homescapes android, homescapes apk, homescapes apk hile, homescapes apk mod, homescapes can hile, homescapes coin hack, homescapes gold hack, homescapes hack, homescapes hack apk, homescapes hile apk, homescapes mod apk, homescapes money hack, homescapes para hile,


Download Homescapes v0.6.1.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like