Homescapes v4.1.3 MOD APK – YILDIZ HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 112 ratings )
Price: $0
Download

Homescapes v4.1.3 MOD APK – YILDIZ HİLELİ

Homescapes v4.1.3 YILDIZ HİLELİ APK, dekorasyon, bulmaca ve eşleme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playrix Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunu popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Austin adındaki karakter ile yeni taşındığınız ev içinde eşleme oyunlarını çözmek ve en iyi eşyaları kullanarak dekorasyon işlerini yapmaktır. Homescapes içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayıp evinizi rahatça dekore edebilirsiniz. Evinizin farklı odaları, uğraştıran görevler, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Homescapes v4.1.3 sürümünde yeni etkinlikler, görevler ve eşyalar sizleri bekliyor. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak sağlanabilmektedir. Homescapes Play Store’da 9.130.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Homescapes v4.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Homescapes 4.1.3 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir, daima “25” olarak kalır, azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, homescapes 4.1.3 android hile, homescapes 4.1.3 apk, homescapes 4.1.3 apk hile, homescapes 4.1.3 apk mod, homescapes 4.1.3 hack apk, homescapes 4.1.3 hile apk, homescapes 4.1.3 mod apk, homescapes 4.1.3 para hile, homescapes 4.1.3 star hack, homescapes 4.1.3 unlimited stars, homescapes 4.1.3 yıldız hile, homescapes android, homescapes android hile, homescapes apk, homescapes apk hack, homescapes apk hile, homescapes apk mod, homescapes hack, homescapes hack apk, homescapes hile apk, homescapes mod apk, homescapes para hile, homescapes star hack, homescapes yıldız hile


Download Homescapes v4.1.3 MOD APK – YILDIZ HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like