Horror Show v0.99 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 162 ratings )
Price: $0
Download

Horror Show v0.99 MOD APK – PARA HİLELİ

Horror Show v0.99 PARA HİLELİ APK, mini korku, gerilim ve kaçış türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Azur Interactive Games Limited firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız insan veya canavar karakteriyle göreviniz gereği kaçmak veya kovalamaktır. Horror Show içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterlerin kilidi açıp, rahatça geliştirebilirsiniz. Farklı haritalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Horror Show v0.99 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Horror Show – Scary Online Survival Game Play Store’da 130.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para – altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

Kurulumu

Horror Show v0.99 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Horror Show 0.99 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Horror Show 0.99 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, horror show 0.99 altın hile, horror show 0.99 apk, horror show 0.99 apk hile, horror show 0.99 hack apk, horror show 0.99 hile apk, horror show 0.99 mod apk, horror show 0.99 para hile, horror show altın hile, horror show apk hile, horror show hack, horror show hack apk, horror show hile apk, horror show mod apk, horror show para hile


Download Horror Show v0.99 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like