Hotel Empire Tycoon v1.9.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 110 ratings )
Price: $0
Download

Hotel Empire Tycoon v1.9.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Hotel Empire Tycoon v1.9.7 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Codigames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine otelinizi kurmak, en iyi şekilde idare etmek ve müşterilerinizin mutlu olmasını sağlamaktır. Hotel Empire Tycoon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm inşaat ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz. Yüzlerce müşteri, otelin inşa edilmeyi bekleyen bölümleri,  çalışanlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Hotel Empire Tycoon v1.9.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hotel Empire Tycoon Play Store’da 370.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hotel Empire Tycoon v1.9.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hotel Empire Tycoon 1.9.7 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hotel empire tycoon 1.9.7 altın hile, hotel empire tycoon 1.9.7 apk hile, hotel empire tycoon 1.9.7 hack apk, hotel empire tycoon 1.9.7 hile apk, hotel empire tycoon 1.9.7 mod apk, hotel empire tycoon 1.9.7 para hile, hotel empire tycoon apk hile, hotel empire tycoon hack, hotel empire tycoon hack apk, hotel empire tycoon hile apk, hotel empire tycoon mod apk, hotel empire tycoon para hile


Download Hotel Empire Tycoon v1.9.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like