Hotspot Shield VPN Elite v3.7.3 APK – Yasaklı Sitelere Giriş

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 831 ratings )
Price: $0
Download

Hotspot Shield VPN Elite v3.7.3 APK – Yasaklı Sitelere Giriş

Hotspot Shield VPN Elite v3.7.3 APK, bildiğiniz üzere internette gezinmek günden güne dahada zorlaşıyor çünkü yasaklanan siteler, giriş izni verilmeyen ama girmeniz gereken onlarca site ve dahası yüzünden tıkanıp kalıyorsunuz bu sorunun önüne geçebilmek için yapımcı firmalar VPN uygulamalarını oluşturmaya başladı. Günün ilk konusu olarak bilgisayar platformundan da tanıdığımız dünyaca ünlü VPN servisi olan Hotspot Shield’in mobil platform için tasarlanmış halini sunmak istiyorum. Normal şartlarda kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulsa da uygulamayı tam anlamı ile kullanabilmeniz için premium üye olmanız gerekiyordu bu yüzden elite sürüm olarak sunuyorum dolayısıyla hiç bir kısıtlamaya tabii olmadan dilediğiniz gibi sörf yapabilirsiniz ayrıca dilediğiniz ülke lokasyonunu da seçebilirsiniz. Hotspot Shield VPN Proxy, WiFi Play Store’da 570.00’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Hotspot Shield VPN Elite v3.7.3 APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

Elite sürüm olduğu için kota kısıtlaması ve lokasyon değişikliği sıkıntısı olmadan kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamahotspot shield vpn 3.7.3 android indir, hotspot shield vpn 3.7.3 apk, hotspot shield vpn 3.7.3 apk download, hotspot shield vpn 3.7.3 apk indir, hotspot shield vpn android indir, hotspot shield vpn elite 3.7.3 android, hotspot shield vpn elite 3.7.3 apk download, hotspot shield vpn elite 3.7.3 apk indir, hotspot shield vpn elite 3.7.3 download, hotspot shield vpn elite android, hotspot shield vpn elite apk, hotspot shield vpn elite apk download, hotspot shield vpn elite apk indir, hotspot shield vpn elite full apk, hotspot shield vpn full apk, hotspot shield vpn premium apk


Download Hotspot Shield VPN Elite v3.7.3 APK – Yasaklı Sitelere Giriş

Download

Recommended for You

You may also like