House Flipper v1.02 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 427 ratings )
Price: $0
Download

House Flipper v1.02 MOD APK – MEGA HİLELİ

House Flipper v1.02 PARA HİLELİ APK, işletme, simülasyon ve dekorasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PlayWay SA firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde tamirat – tadilat ve yeniden dekore işlerini yapmak, hayalinizdeki görünüme kavuşturmaktır. House Flipper: Home Design, Renovation Games içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm eşyaları kullanabilirsiniz. Zorlu temizlik işleri, farklı el aletleri, büyük evler ve dahası sizleri bekliyor. House Flipper v1.02 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. House Flipper Play Store’da ön kayıt aşamasındadır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

House Flipper v1.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

House Flipper 1.02 altın hile apk : oyun içinde üst kısımdaki paranızın yazdığı bölüme basın, açılan menüde altta değiştir butonu vardır oradan yapacağınız takas işlemlerinde altın miktarınız azalmaz, daima artar.

House Flipper 1.02 para hile apk : oyun içinde altın bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

House Flipper 1.02 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan ürünlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, house flipper 1.02 altın hile, house flipper 1.02 apk hile, house flipper 1.02 hack apk, house flipper 1.02 hile apk, house flipper 1.02 mod apk, house flipper 1.02 para hile, house flipper altın hile, house flipper android, house flipper apk, house flipper full apk, house flipper hack apk, house flipper hile apk, house flipper mod apk, house flipper para hile


Download House Flipper v1.02 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like