Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 392 ratings )
Price: $0
Download

Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK, zorlu parkur oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını RED NIGHT stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan keyifli oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakteri ile bulunduğunuz zorlu parkur içinde olabildiğince ileriye gitmek, yüksek puanlara ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Atlamanız gereken uzun mesafeler, birçok hareketini kontrol edebileceğiniz karakter, gelişmiş fizik motoru ve dahası sizleri bekliyor. Zıplayın, tutunun, yüksek tepelere tırmanın her şey parmaklarınızın ucundadır. Havada süzülen evren içinde doğru yerlere atlamanız gerekiyor aksi halde bu sonunuz olabilir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Human Fall Flat 2019 Play Store’da 6.19TL’dir.

Kurulumu

Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, human fall flat 2019 0.1 android, human fall flat 2019 0.1 apk, human fall flat 2019 0.1 apk download, human fall flat 2019 0.1 apk indir, human fall flat 2019 0.1 full apk, human fall flat 2019 android, human fall flat 2019 apk, human fall flat 2019 apk download, human fall flat 2019 apk indir, human fall flat 2019 full apk, human fall flat 2019 telefon için


Download Human Fall Flat 2019 v0.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like