Human Fall Flat v1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 675 ratings )
Price: $0
Download

Human Fall Flat v1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Human Fall Flat v1.4 FULL APK, parkur ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 505 Games Srl firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakter ile bulunduğunuz dünya içinde engelleri aşmak, bulmacaları çözmek ve sona ulaşmaktır. Aşmanız gereken zor engeller, komik karakterler, özel hareketler ve dahası sizleri bekliyor. Human Fall Flat v1.4 sürümünde yeni fabrika ve termal bölümleri eklenmiş olup yeni aletler – makineler sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Zıplamak, tutunmak, eğilmek ve dahası parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Human: Fall Flat Play Store’da 41.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Human Fall Flat v1.4 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.and.games505.humanfallflat” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Human Fall Flat v1.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, human fall flat 1.4 android, human fall flat 1.4 apk, human fall flat 1.4 apk indir, human fall flat 1.4 full apk, human fall flat android, human fall flat android apk, human fall flat android için, human fall flat android indir, human fall flat apk, human fall flat apk indir, human fall flat full apk, human fall flat mobile, human fall flat tam sürüm, human fall flat telefon, human fall flat telefon için


Download Human Fall Flat v1.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like