Human Resource Machine v1.0.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 883 ratings )
Price: $0
Download

Human Resource Machine v1.0.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Human Resource Machine v1.0.3 FULL APK, işletme, yönetim ve programlama komutları üzerine kurulu yapımcılığını Tomorrow Corporation firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ofiste seçimler ve sıralamalar yaparak görevleri tamamlamaktır. Sinirli bir patron, onlarca iş, diğer ofis çalışanları, zorlu testler ve dahası sizleri bekliyor. Görsel programla üzerinden karakterinize yön vermek parmaklarınızın ucundadır. Seçimlerinizi yapın, görevleri tamamlamayın ve daha zor aşamalara ulaşın. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur bu sayede keyifli bir oyun deneyimi sunacaktır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Human Resource Machine Play Store’da 16.99TL’dir.

Kurulumu

Human Resource Machine v1.0.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, human resource machine 1.0.3 android, human resource machine 1.0.3 apk, human resource machine 1.0.3 apk download, human resource machine 1.0.3 apk indir, human resource machine 1.0.3 full apk, human resource machine android, human resource machine apk, human resource machine apk download, human resource machine apk indir, human resource machine full apk, human resource machine türkçe apk


Download Human Resource Machine v1.0.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like