Hungry Dragon v1.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 980 ratings )
Price: $0
Download

Hungry Dragon v1.0 PARA HİLELİ APK, Hungry Shark oyununu seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız ejderha ile bulunduğunuz orta çağ evreni içinde avlanmak, karnınızı doyurmak ve görevleri tamamlamaktır. Hungry Dragon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz ejderhayı satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, geniş oyun evreni, farklı özelliklere sahip ejderler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Hungry Dragon v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hungry Dragon Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Hungry Dragon v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hungry Dragon 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Hungry Dragon 1.0 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, hungry dragon 1.0 altın hile, hungry dragon 1.0 android hile, hungry dragon 1.0 apk hile, hungry dragon 1.0 apk mod, hungry dragon 1.0 elmas hile, hungry dragon 1.0 gem hack, hungry dragon 1.0 gold hack, hungry dragon 1.0 hack apk, hungry dragon 1.0 hile apk, hungry dragon 1.0 mod apk, hungry dragon 1.0 money hack, hungry dragon 1.0 para hile, hungry dragon android, hungry dragon android hile, hungry dragon android mod, hungry dragon apk, hungry dragon apk hile, hungry dragon apk mod, hungry dragon elmas hile, hungry dragon hack, hungry dragon hack apk, hungry dragon hile apk, hungry dragon mod apk, hungry dragon money hack, hungry dragon para hile


Download Hungry Dragon v1.0 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like